A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Jango TonnyTags: Jango Tonny, Gjang0o, Gjang0
Vendlindja: Gjilan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Jango Tonny është një këngëtar jo shumë i njohur. JanGo jeton ne Turqi. Aktualisht eshte student dhe Reper.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2


Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto