teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Janina MustafaTags: Janina Mustafa
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 7 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Janina Mustafa është një këngëtare jo shumë e njohur, që këndon muzikë junior. Fillet e para te muzikes i filloi ne grupin Xixellonjat te Prof. Drita Rudi Merret edhe me aktrim dhe ka interpretuar ne serialin "Lezeti i Pleqve".... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto