A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Jashar HoxhaTags: Jashar Hoxha
Vendlindja: Drenas    Jeton dhe vepron në        Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Jashar Hoxha është një këngëtar i njohur. Jashar Hoxha është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, njekohesisht AutoDidakt. Jashar Hoxha siç është I njohur për publikun jeton ne Drenas dhe njihet si njëri ndër kompozitorët dhe këngëtarët më të kërkuar Kosovarë. Në skenën Kosovare u paraqit fillimisht si këngëtar ku lansoi Kengen e tij te pare te titulluar" ME KANE THEN ". E nisi shumë mirë karrierën e tij si këngëtar në festivale duke mos anashkaluar pothuajse asnjë festival të ... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Jashar Hoxha ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  38


Loading...Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto