teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
JasminTags: Jasmin
Vendlindja: Shkup    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Jasmin është një këngëtar jo shumë i njohur. Jeton ne Diber (Diber e Madhe) Maqedoni dhe ka marr pjese ne disa festivale.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto