A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
K.MTags: K.M, Sokol Musollaj, Koli Musolli
Vendlindja: Istog    Jeton dhe vepron në        Mosha: 18 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
K.M është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. KM ose Sokol Musollaj jeton ne fshatin Veriq. Jeton me nenen 2 motra dhe nje vella. Babai i ka vdekur kur ky ishte i vogel. Kengen "Dedikim" ja dedikoi babait te tij. Ka nje vella ne Gjermani/Zvicer. Ka gjithsej 5 ose 6 kenge.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • K.M ka këto rrjete sociale:


Nuk ka akoma asnjë votë
 


Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto