teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kënga Magjike 2001
Kënga Magjike 2001
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Prezantuesit: Ardit Gjebrea & Natalia Estrada
TV/Radio: TVA / Radio +2
Festivali Magjik 2001 sjell ne skene nje emer te njohur te TV Italian, Natalia Estrada, perkrah producentit Gjebrea – prezantues i te gjitha edicioneve. Publiku dhe media e cilesojne ciftin prezantues si me te suksesshmin shfaqur deri atehere ne ekranet shqiptare. Transmetimi televiziv realizohet nga TVA dhe RTV21, si dhe Radio Rash, +2. Fiton Festivalin Rovena Dilo dhe Pirro Cako. President jurie – Vath Koreshi.

Kënga Magjike 2001

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto