teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Foto

» Dergo Nje Foto Tani »Faqet:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>
Faqet:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>

» Dergo Nje Foto Tani »

FOTO FOKUS
  • Rikthehet Kida
    Këngëtarja Kida shumë shpejt do të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e fundit ishte S'ki ide e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku e ndërsa ajo ka bërë të ditur se tani do të vijë me diçka tjetër. Në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar një foto bashk me Etnon Turtullën i cili bën pjesë në produksionin XL Films, të cilët po ia realizojnë klipin Kidës. Na mbetet të shohim se me çka tjetër do të na vijë ... »
  • Kjo është Familja E Kidës
    Këngëtarja e re Orhidea Latifi - Kida ka prezantuar sot para publikut familjen e saj, përkatësisht prindërit dhe motrën e saj. Ndonëse deri tani ka qenë e rezervuar për jetën private, duekt se tashmë këngëtarja nuk e ka fare problem ta shfaq familjen e saj në publik. Kida në foto duket se ka ngjajshmëri të madhe me motrën e saj e cila rrezaton plot energji.... »
  • Kida Bëhet Zeshkane
    Këngëtarja e re Kida ka ndryshuar vazhdimisht që nga paraqitja e saj në skenë. Fillimisht ajo kishte ngjyrën e flokëve të saj natyrale por që më pas shkoi duke ndërruar stilin e flokëve dhe duke vendosur extensions. Por së fundmi ajo ka ndryshuar prap look. Nëpërmjet fotove që Kida ka postuar në rrjetet sociale shihet ndryshimi i saj i ri ku flokët tashmë i ka lyer në ngjyrë të zezë.... »


Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Voto