A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Përkthimi

Kida - Vrasese [Murder]


Përkthe Një Këngë »


Perktheu: Lea

Gjuha en

Murder

I'm a murder
what you know about me
i'm a murder love
and you know about me
i'm a murder murder love
i'm a murder murder x2

i heard every word u saaiid
me is who u wanna play
i can smell all t
he lies that u tell
what u do doesn't matter anyway

it's getting harder every day
zero attention that i pay
yeah imma kill
yo every single plan
not with me boy u
gotta understand that

REF:
I'm a Murder
what you know about me
i'm a murder love and
you know about me
i'm a murder murder love i
'm a murder murder

is this all u are about
the real u is comin' out
ill never be someone
u can control
u got it wrong
when u thought
u got it all

is ,gettin harder every day
zero attention that i pay
yeah imma kill yo e
very single plan
not with me ,
what u gotta understand that

REF:
I'm a Murder
what you know about me
i'm a murder love and
you know about me
i'm a murder murder love i
'm a murder murder

Gjuha sq

Vrasese

Un jam vrasese,
Duhet ta dish per mua,
Un jam vrasese dashurie,
Dhe ti duhet ta dish per mua,
Un jam vrasese vrasese dashurie,
Un jam vrasese vrasese 2x

E degjova qdo shkronje qe e thee,
Jam un ajo qe du te luaj,
Mund ti ndjej genjeshtrat qe i thua,
Diqka qe seshte e rendishme nejse,

Po shkon ma nalt per qdo dit,
Zero vemendje paguaj,
Po do te vras ty ne qdo plan,
Joo me mua djale duhet ta kuptosh ate,

Un jam vrasese,
Duhet ta dish per mua,
Un jam vrasese dashurie,
Dhe ti duhet ta dish per mua,
Un jam vrasese vrasese dashurie,
Un jam vrasese vrasese 2x

Kjo eshte e gjitha qe je gati,
E verteta po del ne shesh,
Un nuk dot behem nje vajze qe mund ta kontrollosh,
Ti e pate gabim kur un mendova,
Se i kishe te gjitha,

Po shkon ma nalt per qdo dit,
Zero vemendje paguaj,
Poo do te vras ty ne qdo plan,
Jo me mua ti duhet ta kuptosh ate,

Un jam vrasese,
Duhet ta dish per mua,
Un jam vrasese dashuri,
Dhe ti duhet ta dish per mua,
Un jam vrasese vrasese dashuri,
Un jam vrasese vrasese 3xZgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Korrigjo Përkthimin

Loading...


Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Voto