teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Labinot Tahiri (Labi)Tags: Labi, Labinot Tahiri
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 37 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Labinot Tahiri (Labi) është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë popullore. Labinot Islam Tahiri i njohur në pubikë me nofkën LABI. Labinoti është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapa... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Labinot Tahiri (Labi) ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  208Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Ti E Din ::  
 :: Krejt Ti Fala ::  
 :: S'te Mbaj Inat ::  
 :: Takim Si Ne Enderr ::  
 :: Mesazh Ne Telefon ::  
 :: Me Ndjenja Mos Luaj ::  
 :: Si Gjethet Ne Pranvere ::  
 :: Interesgjike ::  
 :: Era Tradhti ::  
 :: Qikat Si Ti Kan Nafak ::  

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto