A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Labinot AlshiqiTags: Labinot Alshiqi
Labinot Alshiqi është një këngëtar i njohur. Labinot Alshiqi një talent tjetër i ri në muzikë nga Prishtina. Një kohë të gjatë ka jetuar ne Zvicer pastaj si shumë të tjerë është kthyer në Kosovë pas luftës. Shkollën e mesme e ka përfunduar ne Gjimnazin “Gjin Gazulli” dhe tani është student në Fakultetin Ekonomik, Dega Banka dhe Financa në vitin e tretë . Mirëpo ai nuk e anashkalon hobin e tij muzikën. Këngët dhe zëri i tij janë të pëlqyer shumë nga publiku. “Me muzikë mirrem qe një... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3 :: E Bleva Tradhetinë ::  
 :: Pa Ty ::  
 :: Lejla ::  
 :: Ajo ::  
 :: Realitet ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto