teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Labinot BeqiriTags: Labinot Beqiri
Vendlindja: Gjilan      Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Labinot Beqiri është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. Kreu mësimet në Gjimnazin 'Zenel Hajdini',tani vijon studimet në Fakultetin e Ndërtimtarisë, merret me muzikë që nga shkolla fillore dhe është duke vazhduar punën intenzivisht në këtë lami , së bashku me vëllaun e tij Naser Beqirin. Albumin e parë e ka bere ne vitin 2011 se bashku ne vellaun e tij Naser Beqirin ! Se fundmi ka bere kengen ' Shum te kqia ka dashnia' prap ne duet me vellaun e tij .... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  6Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »
Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto