teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Labinot RexhaTags: Labinot Rexha, Noti
Vendlindja: Rahovec    Jeton dhe vepron në        Mosha: 34 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Labinot Rexha është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë pop & popullore. Rrjedh nga një familje këngëtarësh të muzikës popullore, të cilët ia zbulojnë talentin Labinotit, i cili atëherë ishte vetëm 5 vjeç. Këngët e tij të para janë : "Të dua" dhe "Azilant". Në Prizren ka të kryer shkollën e ulët dhe të mesme të muzikës. Ka realizuar një numër të madh këngësh, këngë të cilat janë të përmbëledhura në plot 12 albume cilësore, dhe 13 nga këngët i ka të lançuara me videoklip. Këngët që kanë dhënë një hov të madh në muz... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  20Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Faleminderit ::  
 :: Qohu Rexho ::  
 :: Ajo ::  
 :: Sa Po Vrasin Fjalet ::  
 :: Ata Sytë E Tu ::  
 :: Syte E Tu ::  
 :: Ani Zemra Jeme ::  
 :: Ne Po Maturojm ::  
 :: Gurbeti ::  
 :: Knaqu Sonte ::  
 :: Ndarjen Tone ::  
 :: Niset Trimi ::  
 :: E Pa Shpirt ::  
 :: Te Dua Te Dua ::  
 :: Ta Ha Buzen Ty ::  
 :: Pse S'mu Bane Nuse ::  
 :: Ti Nuk Mendon ::  
 :: Dridhet Zemra ::  
 :: Lajka ::  
 :: Pa Ty Smundem Më ::  
 :: Malli Yt ::  
 :: Loti I Femijes ::  
 :: Maturant ::  
 :: Malli Per Babane ::  
 :: Pranoni Kosoven ::  
 :: Katerina ::  
 :: Shaci ::  
 :: Mos Me Urrej ::  
 :: Motra Jonë ::  
 :: Kenga E Veles ::  


Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto