teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Mac 10Tags: Mac 10, Mac-10, Mac10, Mack10
Vendlindja: Tirane      Mosha: 25 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Mac 10 është një këngëtar jo shumë i njohur. Ani a.k.a Mac 10: Qe ne fillimet e jetes se tij disa aksidente e vune ate midis jetes dhe vdekjes per nje kohe 3 mujore. Ai e kaloi femijerine e tij ne lagjet e poligonit, ku jetesa per nje femije normal behej shume e veshtire. Shkollen 8 vjecare e kreu ne shkollen Skender Caci, ku me pas u detyrua te nderronte shkolle per te shkuar tek Kongresi i Lushnjes, per shkak te problemeve qe hapi ne shkollen Skender Caci. Ne klasen e tete ai filloi te s... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Kalendari
20/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Rihanna
Rihanna
29 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Voto