teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Machiato BandTags: Machiato Band, Makiato Band, Machiato Bend
Vendlindja: Pejë   
Machiato Band është një grup muzikor dhe autorë këngësh i njohur. Machiato Band u themelua ne vitin 2003-2004. Fillimisht kengetar ishte Hekuran Krasniqi dhe kenga e pare e Machiato Band ishte "Fustani". Me ketë kenge u fitua çmimi në Video Festin Muzikor the Best Band ne vitin 2004. Pastaj rolin e kengetarit e mori saxophonisti i Bandit Dardan Gjinolli ku ende qendron si kengetar ne ketë Band bashke me Bekim Hallaqi (Keyboard) dhe Filonid Gjikolli (drumer). Machiato Band, ka gjithsej 1 album, 11 klipe dhe 4... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Premtimet ::  
 :: Xhejlan ::  
 :: Ditëlindja E Saj ::  
 :: Te Hanen Te Prita ::  
 :: Nga Jugu Ne Veri ::  
 :: Dy Herë Më Vret ::  
 :: Top Bore ::  
 :: Maska ::  
 :: Përjetë ::  
 :: Nënë Kur Do Të Bëhesh ::  
 :: Eja Ma Ngat ::  


Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto