A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Mad BoyTags: Mad Boy, Madboy, Pajtim Behluli
Vendlindja: Prishtine    Jeton dhe vepron në        Mosha: 26 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Mad Boy është një këngëtar jo shumë i njohur. Mad Boy ose Pajtim Behluli jeton dhe vepron ne Ferizaj. Shkollen fillore e krehu ne "Gjon Sereq" si nxenes ka qen me i dalluari sidomos per probleme. Kariera e tij si karatist filloi ne moshen 10 vjeqare ku arriti shum, dhe morri pjes ne shum gara, ku morri shum medalje dhe mirënjohje, duke i falemderuar trajnerit te tij"Shemsi Shaqiri", ai arriti te bahet nje karatist idevotshem. Mirret edhe me sporte tjera si Futboll & basket etj... Tani me nuk... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3


Loading...Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto