A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Mad LionTags: Mad Lion, Madlion, Luan Zeqiri
Jeton dhe vepron në        Mosha: 36 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Mad Lion është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Luan Zeqiri, primarily known by his stage name Mad Lion, is an Albanian rapper and a producer. He is the founder and current CEO of Mad Lion Entertainment. Mad Lion began his career in music in 1996. Mad Lion released the first solo album (Mad Lion) in 2004, than his second album (200Km N'ore) which was released on 2006. Mad Lion prej vitesh ka braktisur Kosovën dhe është vendosur në Zvicërr. Para pak ditësh është rikthyer me një projekt të ri... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Vul Me Gjak ::  
 :: Krejt Mahalla Ne Disco ::  
 :: Molla Me Sherbet ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto