teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Foto

» Dergo Nje Foto Tani »Faqet:
1
2
>>
Faqet:
1
2
>>

» Dergo Nje Foto Tani »

FOTO FOKUS
  • Mc Kresha Apo Mc Skënderbeu
    Në rrjetet sociale tashmë gati çdo orë qarkullojnë foto të artistëve tanë teksa shihen bashk në xhirimet e Vitit të Ri në televizionet tona. Së fundmi po qarkullon një foto e reperit Mc kresha ku shihet gjatë xhirimeve në një aheng bashk me të gjithë kolegët e tij. Ajo çfarë e bën më interesant foton është se reperi tashmë ka lëshuar mjekrrën dhe në një nga fotot e kapur papritmas ai i përngjan gati totalisht Skënderbeut. Shumë faqe... »
  • Mc Kresha Në Rolin E Pastruesit Të Rrugëve
    Reperi i njohur MC Kresha i ftuar në një emision në Klan Kosova, duket se për një natë ka marrë një punë mjaft të veçantë dhe aspak të zakonshme për të. Ai ka pranuar për emisionin se nuk e ka aspak problem që të bëjë edhe punën e pastruesit të rrugëve. Në youtube është hedhur videoja e cila e shfaq Kreshën duke bërë këtë lloj pune.... »
  • Blerim Destani, Qeras Mc Kreshën Me Puro
    Aktori i njohur Blerim Destani duket të jetë mjaft i angazhuar së fundmi kjo pasi ai sapo ka përfunduar xhirimet e filmit më të ri me një produksion gjerman. Ndërkohë për veçse është i angazhuar ai gjen kohë edhe për shoqëri, reperi Noizy & MC Kresha janë disa nga miqtë e tij më të afërt. Së fundmi Blerimi ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram ku shihet duke qerasur mikun e tij Mc Kreshën me një puro nga koleksioni ... »


Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Voto