A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   domenika   Offline   Mesazh  
   Emri:   domenikaOTR
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   GjaakOovvë
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   22 Korrik 1995
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    nOthingg..!

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-29 14:38:15
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-08-29 11:21:56
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    2 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    4 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
    O.T.R.     100 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Dafina Rexhepi     61 Fansa
    Genc Prelvukaj (Gentz)     8 Fansa
    Flori Mumajesi     43 Fansa
    Skillz     145 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto