teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   bestgroup   Offline   Mesazh  
   Emri:   doosti syla
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   mitrovic
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   01 Korrik 1996
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    my friends in my heart (L)
Love 4 ever -:P-:P-:P-

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-12-25 16:18:00
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-12-11 15:56:38
   Tekste të dërguara:    4 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    63 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    D.M.C Aka Babloki     125 Fansa
    Rameka     12 Fansa
    Tingulli 3nt     82 Fansa
    Krriki     5 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
20/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Rihanna
Rihanna
29 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Voto