teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   arsimdiber   Offline   Mesazh  
   Emri:   arsim kolari
   Shteti/Vendndodhja:    MAQEDONI
   Qyteti:   Dibër E Madhe
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   12 Mars 1995
   Shenja e Horoskopit:   Peshqit
   Profili:    kolari-a@hotmail.com

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2011-01-25 13:52:24
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    1080 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    104 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    119 Biografi
   Albumet e dërguara:    215 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto