A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   arsimdiber   Offline   Mesazh  
   Emri:   arsim kolari
   Shteti/Vendndodhja:    MAQEDONI
   Qyteti:   Dibër E Madhe
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   12 Mars 1995
   Shenja e Horoskopit:   Peshqit
   Profili:    kolari-a@hotmail.com

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2011-01-25 13:52:24
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    1080 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    104 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    119 Biografi
   Albumet e dërguara:    215 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto