A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   dini98   Offline   Mesazh  
   Emri:   valdrin mehmeti
   Shteti/Vendndodhja:    ITALI
   Qyteti:   
   Mosha:    19 Vjeç
   Ditëlindja:   09 Gusht 1998
   Shenja e Horoskopit:   Luani
   Profili:    love music

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2011-06-30 21:50:24
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2015-05-06 17:53:54
   Tekste të dërguara:    91 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    2 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Shkurte Fejza     7 Fansa
    Lyric Master     40 Fansa
    Kanita     3 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto