A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Eliosshuli   Offline   Mesazh  
   Emri:   elios shuli
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   tirane
   Mosha:    18 Vjeç
   Ditëlindja:   26 Qershor 1999
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    Quhem Elios Shuli dhe kam lindur ne vitin 1999 .Hobi im eshte kenga dhe aktrimi.3 kengetaret e mija me te preferuara jane Eli Fara ,Gjyste Vulaj dhe Bleona Qereti.shtepite e mija diskografike te preferuara jane Fuga sh.p.k dhe Faf studjo.Une i kam shume qejf kasetat .Madje kaseta e pare qe kam pasur kur kam qene 3 vjec ka qene Eli Fara.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2011-08-03 15:56:25
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2017-01-15 21:22:21
   Tekste të dërguara:    51 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    6 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    5 Biografi
   Albumet e dërguara:    491 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Eli Fara     4 Fansa
    Genta Xhaferi     1 Fansa
    Gjyste Vulaj     8 Fansa
    Gena     3 Fansa
    Bleona Qereti     3 Fansa
    Irma Libohova     3 Fansa
    Eglantina Toska     2 Fansa
    Ardian Trebicka     1 Fansa
    Artiola Toska     1 Fansa
    Jolanda Dhamo     1 Fansa
    Albana Keçi     1 Fansa
    Elda Berisha     1 Fansa
    Irini Qirjako     1 Fansa
    Mihallaq Andrea     1 Fansa
    Ermira Babaliu     1 Fansa
    Valbona Mema     1 Fansa
    Jeta Faqolli     1 Fansa
    Babeta Shahini     1 Fansa
    Darina Gjebrea     1 Fansa
    Rozana Radi     10 Fansa
    Leonora Jakupi     46 Fansa
    Odeta Dervishi     1 Fansa
    Adelina Ismaili     43 Fansa
    Clirim Denaj     1 Fansa
    Vitore Matoshi     1 Fansa
    Kasem Hallulli     1 Fansa
    Eda Zari     1 Fansa
    Kengetare Te Ndryshem     1 Fansa
    Elda Shabani (Madonna Shqiptare)     1 Fansa
    Silvana Dollapi (Silvi)     1 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto