teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   EnisiBoy   Offline   Mesazh  
   Emri:   Enis Dable
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtina City
   Mosha:    27 Vjeç
   Ditëlindja:   03 Shkurt 1990
   Shenja e Horoskopit:   Ujori
   Profili:    >Un e du Hip Hopin< .

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2011-08-18 01:28:00
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-01-27 18:55:26
   Tekste të dërguara:    19 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    14 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Unikkatil   Arsyetimi Jem
    Unikkatil   Gatshem Per Pasoja
    Unikkatil   Shihemi n'Perkujtime
    Unikkatil   Prishtinali (remix)
    Unikkatil   Vetbesim
    Unikkatil   Kejt Hajvan
Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto