teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Annonim   Offline   Mesazh  
   Emri:   Staff_assistent
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   -
   Mosha:    19 Vjeç
   Ditëlindja:   08 Dhjetor 1998
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    -

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-02-26 18:08:54
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    178 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    24 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    100 Biografi
   Albumet e dërguara:    25 Albume
   Këngë të Përkthyera:    33 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Adelina Ismaili     43 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto