A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   DadoTBA   Offline   Mesazh  
   Emri:   Dado TBA
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:    27 Vjeç
   Ditëlindja:   01 Janar 1990
   Shenja e Horoskopit:   Bricjapi
   Profili:    DadoTBA nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-05-01 15:45:43
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-05-20 21:31:51
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto