teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   MiLi1Tba   Offline   Mesazh  
   Emri:   MiLi1Tba
   Shteti/Vendndodhja:    U.S.A.
   Qyteti:   
   Mosha:    19 Vjeç
   Ditëlindja:   01 Janar 1998
   Shenja e Horoskopit:   Bricjapi
   Profili:    MiLi1Tba nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-05-08 19:05:11
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-08-19 05:55:02
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto