A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   ketrushja   Offline   Mesazh  
   Emri:   vanxhelina lela
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:    23 Vjeç
   Ditëlindja:   21 Gusht 1994
   Shenja e Horoskopit:   Luani
   Profili:    ketrushja nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-11-19 23:10:52
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2013-07-15 00:51:27
   Tekste të dërguara:    1 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto