teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Gresaa   Offline   Mesazh  
   Emri:   gresa
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   19 Mars 1996
   Shenja e Horoskopit:   Peshqit
   Profili:    Gresaa nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-01-18 17:11:44
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-08-09 12:48:07
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto