A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Gresaa   Offline   Mesazh  
   Emri:   gresa
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   19 Mars 1996
   Shenja e Horoskopit:   Peshqit
   Profili:    Gresaa nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-01-18 17:11:44
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-08-09 12:48:07
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto