A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   oriad   Offline   Mesazh  
   Emri:   oriada dajko
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:    20 Vjeç
   Ditëlindja:   07 Shkurt 1997
   Shenja e Horoskopit:   Ujori
   Profili:    oriad nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-06-16 14:38:23
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-10-21 15:38:22
   Tekste të dërguara:    93 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    45 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto