A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   leli2013   Offline   Mesazh  
   Emri:   leli kameraj
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:    25 Vjeç
   Ditëlindja:   18 Tetor 1992
   Shenja e Horoskopit:   Peshorja
   Profili:    leli2013 nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-07-14 17:23:04
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-04-03 20:19:36
   Tekste të dërguara:    99 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    3 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Lori     4 Fansa
    Leonora Jakupi     46 Fansa
    Blero     73 Fansa
    Shpat Kasapi     35 Fansa
    Korab Shaqiri     17 Fansa
    Genta Ismajli     149 Fansa
    Kaos     25 Fansa
    Esat Kameraj     1 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto