teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Lukinjo   Offline   Mesazh  
   Emri:   Luan Brahimi
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Te Qafa - Te Mahalla 01
   Mosha:    23 Vjeç
   Ditëlindja:   26 Qershor 1994
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    Krejt ata qem dojn hatri Interesit,
I pershendes prej Zemres me gishtin e mesit .

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-09-10 00:57:37
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-12-14 23:55:48
   Tekste të dërguara:    80 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    22 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    1 Albume
   Këngë të Përkthyera:    6 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    Presioni     28 Fansa
    Kobra A.K.A Helmusi     77 Fansa
    Buja     20 Fansa
    Klepto     14 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto