A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Lukinjo   Offline   Mesazh  
   Emri:   Luan Brahimi
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Te Qafa - Te Mahalla 01
   Mosha:    23 Vjeç
   Ditëlindja:   26 Qershor 1994
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    Krejt ata qem dojn hatri Interesit,
I pershendes prej Zemres me gishtin e mesit .

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-09-10 00:57:37
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-12-14 23:55:48
   Tekste të dërguara:    80 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    22 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    1 Albume
   Këngë të Përkthyera:    6 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    Presioni     28 Fansa
    Kobra A.K.A Helmusi     77 Fansa
    Buja     20 Fansa
    Klepto     14 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto