teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Tonnidas   Offline   Mesazh  
   Emri:   Faton Qerimi
   Shteti/Vendndodhja:    MAQEDONI
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   28 Tetor 1996
   Shenja e Horoskopit:   Akrepi
   Profili:    Tonnidas nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2015-06-08 13:25:32
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    14 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    8 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    1 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
19/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Don Pizhi
Don Pizhi
36 vjeç
Bledar Sejko
Bledar Sejko
45 vjeç
Maria Mena
Maria Mena
31 vjeç

Votimi i Javës
   12-18 Shkurt 2017

Këngëtarja Më E Mirë

  Kida

  Elvana Gjata

  Kaltrina Selimi

  Dafina Zeqiri

  Era Istrefi

  Nora Istrefi

Voto