A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Tonnidas   Offline   Mesazh  
   Emri:   Faton Qerimi
   Shteti/Vendndodhja:    MAQEDONI
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   28 Tetor 1996
   Shenja e Horoskopit:   Akrepi
   Profili:    Tonnidas nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2015-06-08 13:25:32
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2016-12-24 22:13:22
   Tekste të dërguara:    13 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    8 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    1 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto