teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   ismeti19   Offline   Mesazh  
   Emri:   ismeti38
   Shteti/Vendndodhja:   
   Qyteti:   
   Mosha:   
   Ditëlindja:   
   Shenja e Horoskopit:   
   Profili:    ismeti19 nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2016-07-31 11:31:00
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2016-08-22 11:10:58
   Tekste të dërguara:    38 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    6 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    20 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Blero     73 Fansa
    Gold Ag     199 Fansa
    Babastars     16 Fansa
    Etnon     23 Fansa
    Mozzik     4 Fansa
    2 Ton     12 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Voto