teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   valoni   Offline   Mesazh  
   Emri:   valon canolli
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    29 Vjeç
   Ditëlindja:   13 Nentor 1988
   Shenja e Horoskopit:   Akrepi
   Profili:    valoni nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-14 20:25:33
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    4 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto