A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   stafi   Offline   Mesazh  
   Emri:   Plarent Nasto
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   Tirane
   Mosha:    44 Vjeç
   Ditëlindja:   26 Prill 1973
   Shenja e Horoskopit:   Demi
   Profili:    teksteshqip.com

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-01 19:18:59
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2017-01-19 13:18:47
   Tekste të dërguara:    284 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    8 Biografi
   Albumet e dërguara:    1844 Albume
   Këngë të Përkthyera:    8 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto