A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   donna   Offline   Mesazh  
   Emri:   donna berisha
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    26 Vjeç
   Ditëlindja:   22 Qershor 1991
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    donna nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-16 19:10:30
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-01-02 15:26:29
   Tekste të dërguara:    38 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    10 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto