teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Churchill   Offline   Mesazh  
   Emri:   Emri Mbiemri :D
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtina
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   28 Nentor 1995
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    Churchill nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-02-04 19:10:30
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-07-29 18:21:55
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    7 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Buja     20 Fansa
    Vz     18 Fansa
    Unikkatil     600 Fansa
    Cyanide     60 Fansa
    Zinxhirt     15 Fansa
    D.M.C Aka Babloki     125 Fansa
    Barooti     20 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
20/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Rihanna
Rihanna
29 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Voto