A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Churchill   Offline   Mesazh  
   Emri:   Emri Mbiemri :D
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtina
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   28 Nentor 1995
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    Churchill nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-02-04 19:10:30
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-07-29 18:21:55
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    7 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Buja     20 Fansa
    Vz     18 Fansa
    Unikkatil     600 Fansa
    Cyanide     60 Fansa
    Zinxhirt     15 Fansa
    D.M.C Aka Babloki     125 Fansa
    Barooti     20 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
16/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Anila Mimani
Anila Mimani
44 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto