teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   bani   Offline   Mesazh  
   Emri:   Alban
   Shteti/Vendndodhja:    ZVICER
   Qyteti:   
   Mosha:    27 Vjeç
   Ditëlindja:   14 Nentor 1990
   Shenja e Horoskopit:   Akrepi
   Profili:    bani nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-08 05:27:29
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2013-08-03 09:45:41
   Tekste të dërguara:    61 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    67 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    12 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Mentor Kurtishi     8 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto