teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   nita   Offline   Mesazh  
   Emri:   nitta gashii
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Drennas
   Mosha:    23 Vjeç
   Ditëlindja:   10 Shtator 1994
   Shenja e Horoskopit:   Virgjeresha
   Profili:    ...:)

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-08 11:17:13
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-12-10 15:21:08
   Tekste të dërguara:    39 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Gold Ag     199 Fansa
    Bohemi     21 Fansa
    Krriki     5 Fansa
    Stresi     64 Fansa
    Lyric Master     40 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto