A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   nita   Offline   Mesazh  
   Emri:   nitta gashii
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Drennas
   Mosha:    23 Vjeç
   Ditëlindja:   10 Shtator 1994
   Shenja e Horoskopit:   Virgjeresha
   Profili:    ...:)

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-08 11:17:13
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-12-10 15:21:08
   Tekste të dërguara:    39 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Gold Ag     199 Fansa
    Bohemi     21 Fansa
    Krriki     5 Fansa
    Stresi     64 Fansa
    Lyric Master     40 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto