teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   aqifi   Offline   Mesazh  
   Emri:   aqif kapertoni
   Shteti/Vendndodhja:    DANIMARKE
   Qyteti:   bezel
   Mosha:    31 Vjeç
   Ditëlindja:   29 Prill 1986
   Shenja e Horoskopit:   Demi
   Profili:    aqifi nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-07-17 11:21:17
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2013-09-01 22:05:35
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    6 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    D.M.C Aka Babloki     125 Fansa
    Unikkatil     600 Fansa
    D.M.K.     23 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto