A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
MemiTags: Memi, Muharrem Qalili, Muharem Qalili, Muharrem Qaili, Muharemi, Muharremi, Muharem Qaili, Muharrem Qajli
Vendlindja: Shkup      Mosha: 40 Vjeç  
Memi është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë ilahi. Ne vendlindje kreu shkollen fillore. Per arsye ekonomike nuk pati mundesi te vazhdoje me lart. Me muzike filloi te meret qysh ne moshen 13 vjecare me djalin e tezes se tij Arsim Bucin. Jeton ne lagje Gazi Bab te shkupit. Eshte i martuar dhe ka 1 femije. Merret me muzike neper darsma dhe koncerte ne Maqedoni dhe diaspore.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Bjondine, Bjondine ::  
 :: Mir Se Vjen O Ramazan ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto