teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Mentor KurtishiTags: Mentor Kurtishi, Metor Kurtishi
Vendlindja: Kumanovë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 40 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Mentor Kurtishi është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë popullore. Mentor Kurtishi ka lindur ne Kumanovë. Shkollen fillore e kreu ne Kumanove. Qe i vogel ishte i pasionuar pas muzikes. Tani jeton dhe vepron ne Prishtine. Disa nga kenget e tij me te njohura jane: "Emri yt", "Moj tradhtare", "Nuk jam fajtor", "Moj Dashnia Ime a Je Gjalle", "Bojna Selfie" etj. Ai eshte nje nga kengetaret me te kerkuar popullor jo vetem ne Kosove, Shqiperi e Maqedoni por edhe ne diaspore dhe kudo qe ka Shqipetare. Nje nga kengetaret... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  421Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Bojna Selfie ::  
 :: Theve Besen ::  
 :: Qoja Një Selam ::  
 :: Moj Tradhtare ::  
 :: Dite E Re ::  
 :: Ti ::  
 :: Pasha Zotin ::  
 :: Syni Jem ::  
 :: Zemer Zemer ::  
 :: Lotet E Nanes ::  
 :: Shtepia Pa Nan ::  
 :: Zjarr ::  
 :: Oj Nurten ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto