A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

Mozzik Ka Ditëlindjen, Publikon Foto Kur Ishte Foshnje


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[29-09-2015]
Reperi i njohur Mozzik ka festuar sot ditëlindjen e tij të 20-të në prani të shoqërisë dhe familjes. Këtë ditë të veçantë ai është uruar edhe nga fansat & ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Por edhe Mozzik ka vendosur që sot të postoj diçka në rrjetin e tij social në Instagram. Ai ka zgjedhur një fotografi të tijën para 20 viteve, ku ai sapo kishte lindur dhe ishte në krahët e dy prindërve të tij.

“Birthday Boy sonte 20 vjet”, ka shkruar Mozzik në mbishkrimin e fotos. Teksteshqip.Com i uron Mozzikut: Gëzuar edhe 100!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Loading...


Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto