A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News


Mozzik Nuk E Din Cila Shkencë Studion Yjet, E Fusin Në Kabinë Me 5 Meshkuj


Nuk ka akoma asnjë votë
 

[06-10-2015]
Dy këngëtarët nga Kosova Kida dhe Mozzik ishin mysafirët e radhës të emisionit “Oktapod” me Turjan Hyskën në Vizion Plus.

Ata që të dy u gjenden përballë sfidës “Alo Alo”, ku me këtë rast ishin të detyruar të përgjigjeshin disa pyetjeve të thjeshta por që hasën në veshtërsi, raporton Indeksonline.

Si pasojë e përgjigjeve të gabuara, Mozzik ishte ai i cili u deshtë të paguajë humbjen duke qëndruar kështu për disa minuta brenda një kabine me pesë meshkuj të tjerë dhe një zonjë.

E sa i vështirë ka qenë qëndrimi aty, e dinë vetëm Mozzik.
 (Indeksonline)Loading...


Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto