teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

Mozzik Ndërron Mendje, Vendosë Ta Publikojë Sonte Klipin


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

[11-12-2015]
Këngëtari i njohur Mozzik ka kohë që ka paralajmëruar ardhjen e një projekti të ri muzikor të tij. Kënga e tij më e re do të titullohet "Dhezu" e ndërsa data për lansimin e saj pritej të ishte dita e nësrme me 12 dhjetor.

Por ndonëse të shtunave ipen shumë premiera dhe youtube është më i ngarkuar se kurrë, që të mos shkaktohen vonesa në publikim Mozzik ka ndërruar mendje dhe ka vendosur që klipin e ri ta publikoi sot.

“Pasi që gjithmonë po na ndodhin vonesa t’videoklipeve, vendosem sonte me lapsu “Dhezu” sonte n’ora 20:00 a jeni gati?”, ka shkruar ai.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Mozzik - Dhezu [Teksti dhe Klipi]
Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto