A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dhezu” Nga Mozzik


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10

[12-12-2015]
Reperi i njohur Mozzik sapo ka lansuar videoprojektin e tij më të ri muzikor, këngën "Dhezu".

Kënga është punuar nga Zzap n Chriss e ndërsa që në daljen e saj të parë ka arritur pëlqyeshmëri mjaft të madhe.

Teksti është shkruar nga vetë Mozzik, e ndërsa videoklipi i cili në disa pjesë të tijë shfaq një Mozzik më satirik, është punuar nga XL Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Mozzik - Dhezu [Teksti dhe Klipi]


Loading...


Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto