teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Official Video


Mozzik - Dhezu


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  599Në një arë, O Në nje lëndinë moj - Haa Haa
Eja te pimë moj, Eja te pimë - It's Mozzik
Për dashurinë o për dashurinë - For life tapë
Eja pimë moj, Eja pimë - hajde shkrepsat nalt

Reff 2x
Kur je n'club, motherfucka dhez spllif spllif
Kur je n'kerr, motherfucka dhez spllif spllif
Kur je n'rrug, motherfucka dhez spllif spllif
Edhe 1 spllif spllif, Edhe 1 spllif spllif

Kena dal fare, Si me na bo Eli Fara
Kush ma shum po pin n'club, jena tu bo gara
Bjondina Bjondina, Brune, Zeshkane
Jepja Mozzikit ti Zemer, Se nuk t'kapa moj pllane
Ather, Lkune ti Lkunde, Ather Shkune ti Shkune
Hajde tunde ti tunde, Masnej hajde te une
Kallzom per Zikkin qka bon ti,
Kallzom sa Zikkin e don ti
Kallzom qat triken qe bon ti
Heyy bone veq per Zikkin
Eyy syri Syri, Tkom pa te Myslim Shyri
Ami paret mu, sa i len te pedikyri
Jom ka t'shoh ty, Frajerin spo ta kshyri
Ich liebe dich, Nese jeton n'Züri
E kom 1 Spllif, Po du me bo tym
A ki shkreps? T'lutem! Please, Danke schön
Hi, Ja nisa me fol pak gjermanisht
Amo prap nuk harroj
Ich bin Albanisch

Reff 2x
Kur je n'club, motherfucka dhez spllif spllif
Kur je n'kerr, motherfucka dhez spllif spllif
Kur je n'rrug, motherfucka dhez spllif spllif
Edhe 1 spllif, spllif, Edhe 1 spllif spllif.

Enis Bytyqi :
Në një arë, O Në nje lëndinë
Eja t'pimë moj, Eja t'pimë
Për dashurinë o për dashurinë
Eja t'pimë moj, Eja t'pimë

Shake that booty booty booty booty booty
Se spot sheh burri burri burri burri burri
Ajde kce kengurin gurin gurin gurin gurin
Kena pi shum e na zuri, na zuri
Mas shum pengesave, E ndalesave
Ala t'pres mas banesave, Heci se e di qe s'vje
Telin spo ma qel, Numrin spo ma njeh
100 thirrje nisja njeh,
Jom tut thirr prej dje, Qele Qele
Qele moj Qele, Folim sikur athere
Whats App ose Viber-e, Foto nudo
Ti menihere, Qoma be qoma tut prit
Jom un akoma prej teje, Un s'largohna
Se spom len aroma, Jote, Po du
Me t'ardh e me t'kap per bothe
Ama ama edhe ikum prej bote
Bona idiot kshtu qe ti bonu idiote

Reff 2x
Kur je n'club, motherfucka dhez spllif spllif
Kur je n'kerr, motherfucka dhez spllif spllif
Kur je n'rrug, motherfucka dhez spllif spllif
Edhe 1 spllif spllif, Edhe 1 spllif spllif.
DHezu ti Dhezu nese je vesh
Deshu ti deshu, qa pom kesh
Spllifin e dhezim, Tripin e ndreqim
Si dhe shoqnin e dhezim, Veq Dhezu ti dhezu

DHezu ti Dhezu nese je vesh
Deshu ti deshu, qa pom kesh
Spllifin e dhezim, Tripin e ndreqim
Si dhe shoqnin e dhezim, Veq Dhezu ti dhezu

Ky tekst u dërgua nga Plaurati   etlida   libertta2
 • 2017-02-25 14:39:33
  Telin spo ma qel, Numrin spo ma njeh 100 thirrje nisja njeh, Jom tut thirr prej dje, Qele Qele Qele moj Qele, Folim sikur athere Whats App ose Viber-e,

  Dërgoi: Ali Boshnjaku
  143
  20
 • 2017-02-25 14:39:34
  Jom ka t'shoh ty, frajerin s'po ta kshyri
  105
  16
 • 2017-02-25 14:39:35
  Kena dal fare, Si me na bo Eli Fara

  Dërgoi: Amir Makolli
  97
  13Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto