A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Muharrem AhmetiTags: Muharrem Ahmeti, Mandi, Muharem Ahmeti
Vendlindja: Oher   
Muharrem Ahmeti është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë etnike. Karrieren e tij si kengetar e nisi shume i ri sepse qe ne femijeri kengen tallava e adhuronte. Filloi qe te shkonte ne ahengje, dasma dhe keshtu u be i "famshem". Ai aktualisht eshte i martuar dhe ka femi. Muharremi tani karieren e tij e vazhdon ne Shqiperi dhe atje eshte bere i famshem. Ai ka patur nje femijeri te veshtire, por fale muzikes se tij, tani eshte shume mire. Lindur ne Maqedoni, ne moshen 8-vjecare,doli ne treg me albumin e tij t... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.1 / Votuan:  97Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »

Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto