teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Mustafa SandalTags: Mustafa Sandal
Vendlindja: Stamboll      Mosha: 47 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Mustafa Sandal është një këngëtar i huaj shumë i njohur, që këndon muzikë pop. Mustafa Sandal është një ndër këngëtarët më të popullarizuar të muzikës argëtuese turke jashtë vendit të tij. Deri më tani ai ka nxjerrur disa albume me muzikë argëtuese turke të cilat janë blerë edhe në vende të Evropës nga dashamirët e muzikës argëtuse. Ndër albumet e tija vlenë të veçohen: Suç Bende promovuar në vitin 1994, pastaj Gölgede Aynı, Detay , Akışına Bırak, Kop dhe albumi i tij i fundit Seven i publikuar n... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3 :: All My Life ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto