teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
N.A.GTags: N.A.G, Nag, N.A.G.
Vendlindja: Prishtinë   
N.A.G është një këngëtar i njohur. Visar Ahmetaj apo siq e njohim N.A.G lindi në Prishtinë më pas emigroi në New York (Bronx). Bën pjesë në grupin The Bloody Alboz (Shqipet e Përgjakshme) dhe në grupet Alboholics dhe Originallat TBA.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto